Rappelz TeamMasters

Forum Gildi Rappelz TeamMasters

Ogłoszenie

Forum w trakcie tworzenia Mogą wystąpić chwilowe problemy w dostępie do forum

#1 2010-12-02 02:07:46

 PolskiGimli

GM TeamMasters

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-11-19
Posty: 13
Punktów :   

TeamMasters

TeamMasters to gildia wywodząca sie z gry Cabal , gildia ma już kilka lat i jest na średnim poziomie. co biorącp od uwagę  liczbę gildii nie tylko polskich jest dobrym wynikiem.
www.teammasters.pun.pl dla ciekawych  adres forum gildii matki heh
Los chciał, że w końcu musiałem oddać tam gm i gildia zaczęła żyć własnym życiem. co mnie nawet cieszy, gm'owanie na cabalu to katorka 24 h na dobe a i tak nie starczy czasu ;p

W każdym razie, TeamMasters z Rappelz Ma być Gildią ze średnią ilością członków nie nastawiam sie na wielkie osiągnięcia, wystarczy, że będzie z kim pogadać nie tylko o grze a jeżeli przyjdzie taka potrzeba to i poszaleć x) , nigdy nie będziemy spamować o rekrutacji. Tylko Zapraszamy chętnych i tylko na życzenie ;]
Ale wszystko tak na prawde zależy od nas, jest pole do popisu.



Jeżeli macie jakieś propozycje dotyczące rozwoju gildi , lub innych spraw związanych z gildią piszcie w tym topiku

Offline

 

#2 2010-12-02 15:10:19

 Sohigh

Moderator

2982977
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-12-02
Posty: 2
Punktów :   
WWW

Re: TeamMasters

Ja proponuje wpisac tutaj ventrilo 2.1.4 gildyjne
IP:ventrilosrv.com
PORT:6093
HASŁO:esl
Hasło pewnie ulegnie zmianie jak tylko poznam wszystkie nicki z gry..
Aktualnie ustawiłem 18slotów większa ilosc bedzie chyba zbedna (do pewnego czasu..)
Jest to ventrilo sponsorowane przez firme ventrilosrv.com (grałem w cs'a troche)
Pozniej dogadamy sie co do nazw kanałów itd.. (Bo to jest kilka minutek roboty)
Natomiast chce sie dowiedziec czy ten server ma byc prywatny (kazdy ma jedno haslo) czy tez na konta kazdy wybierze sobie login i haslo ktore bedzie pozwalalo mu wbic na vt..?
Wybaczcie,ze tak sie wtrącam chociaz nie ma mnie w gildii.

EDIT:
Co do rekrutacji..
Marcinek wejdz tutaj
http://pl.forum.gpotato.eu/?CD=RAPPELZ_PL_F009
Mozliwe,ze sie uda i pozyskamy paru nowych graczy ktorzy pomoga w oblezeniach i rajdach
Z tego co wiem wielu ludzi nie chce dochodzic do tych znanych gildii bo kreci sie tam dzieciarnia (czasami az mnie oczy szczypia jak czytam chat "ogolny" w grze)
Wystarczy,ze ladnie zareklamujesz TeamMasters

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wirtualny-swiat.pun.pl www.resocjalizacja-rzeszow.pun.pl www.warrockx.pun.pl www.superleague.pun.pl www.awfpoznan.pun.pl